Ankara Eşya Paketleme

Ankara eşya paketleme hizmeti nakliye ve eşya depolama alanında oldukça önemlidir. Eşyalarınız kaliteli bir eşya ambalajlama ile %90 oranında daha korunaklı hale gelmektedir. 

Ankara Eşya Paketleme Sürecimiz

Demontaj

Büyük eşya ve mobilyalar uzman personellerimiz tarafından profesyonel biçimde sökülmektedir.

Kolileme ve Ambalajlama

Sökülen eşyalarınız kaliteli ambalajlarla korunaklı bir biçimde paketlenmekte ve kolilenmektedir.

Araca İstifleme

Paketlenen eşyalarınız personellerimiz tarafından güvenli biçimde aracımıza istif edilmektedir.

Ankara Eşya Paketleme Hizmeti

Ankara eşya paketleme işinde firmamız oldukça yüksek standartlarda bir hizmet sunar. Bu süreçte eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için iyi bir paketleme işlemi yapılması gerekir. Bazı müşterilerimiz paketleme işlemini kendileri yapsa da evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz de birçok müşterimiz bu hizmeti bizlerden talep edebilmektedir.

Eğer bizlerden eşya paketleme hizmet konusunda destek almak isterseniz mutlaka eşyalarınızın en iyi ambalaj ürünleri ile kaplanmasını sağlıyoruz. Çizilme, kırılma veya herhangi bir deformasyon etkisi ortaya çıkmaması için ambalajlama işinde büyük bir titizlik gösteriyoruz. Bizlerle iletişime geçtiğinizde müşterilerimizin en iyi şekilde hizmet almasına olanak sağlıyoruz.

Eşya Paketleme

Eşya paketleme hizmeti konusunda her türlü hizmet avantajını sizlere en iyi şekilde sunmaya önem veriyoruz. Bu süreçte müşterilerimizin arzu etmiş olduğu her türlü taşıma işlemini kısa sürede gerçekleştirebilmek için paketlemenin iyi yapılması gerektiğine inanıyoruz. Paketleme işlemi hangi taşıma alanlarında kullanılır?

Ankara büro taşıma
Ankara ofis taşıma
Ankara fuar taşıma
Ankara cihaz taşıma

Bizlerle iletişime geçen müşterilerimize paketleme konusunda gerekli her türlü desteği veriyor ve en iyi ambalaj ürünleri ile mobilyaların ve beyaz eşyaların sarılmasını sağlıyoruz. Her ne kadar asansörlü nakliyat kullanılacak olsa dahi paketlemeye gereken önemin verilmesi taşınma süresi boyunca en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biridir.

eşya paketleme

Taşımacılık işlemlerinde sıfır ambalajlar kullanılmaktadır.

Eşyalarınız paketlenirken kendi arasında kategorilere ayrılır.

eşya paketleme

Eşya Paketleme Malzemeleri Nelerdir?

Eşya paketleme malzemeleri nelerdir sorusu bu alanda hizmet almak isteyen kişilerin oldukça merak ettiği bir konudur. Özellikle  evindeki eşyaları kendisi paketleyecek olan kişilerin mutlaka paketleme malzemeleri hakkında detaylı bilgi edilmesi gerekir. Sadece paketleme malzemelerinin neler olduğunu değil aynı zamanda hangi malzemenin nasıl kullanılması gerektiğini de bilmeleri gerekir. Eşya depolama hizmeti edinilmeden önce de eşyaların paketlenmesi uzun süreler dikkate alınarak olmalıdır.

Örneğin mutfak malzemelerini hangi ambalaj ürünleri ile paketlemeniz gerektiğini bilmediğiniz de bu ürünler kırılabilir ya da ciddi anlamda zarar görebilir. Paketleme malzemeleri içerisinde firmamız birçok farklı alternatif den yararlanıyor. Kese kağıtları, gazete kağıtları, variller ve koliler, maket uçakları, koli bantları, patpat naylonlar ve kalın battaniyeler olmak üzere çok çeşitli paketleme malzemelerimiz bulunur.

Evden Eve Nakliyat Paketleme

Evden eve nakliyat paketleme konusunda firmamız üstün standartlarda bir hizmet sağlar. Bu süreçte paketlemenin yapılabilmesi için ilk olarak eşyaların türünün ve değerinin bilinmesi gerekir. Antika türü eşyalar taşınmadan önce mutlaka iki ya da üç kat bir paketlemeden geçirilir.

Bununla birlikte mobilyalarınızın ilk olarak marangoz tarafından parçalarına ayrılması sonra her parçanın paket haline getirilmesi gerekir. Bu işlemin yapılması eşyaların hem kolay bir şekilde taşınmasını sağlar hem de kısa sürede zarar görmeden araçlara yerleştirilmesine olanak tanır. Bu malzemelerin kullanımı sırasında da çalışanlarımız profesyonellikten şekilde ödün vermez. Kalite beklentisinin yüksek olması bu süreçte oldukça büyük bir önem taşır. 

Ankara Evden Eve Nakliye Fiyatlarında Paketleme Etkisi

Taşınacak Evin Oda Sayısı

Küçük Eşyalar Topluysa

Küçük Eşyalar Toplanacaksa

1+1 Ev Taşıma

1.300 TL

2.300 TL

2+1 Ev Taşıma

2.000 TL

3.000 TL

3+1 Ev Taşıma

2.700 TL

3.700 TL

4+1 Ev Taşıma

3.500 TL

5.000 TL

5+1 Ev Taşıma

4.500 TL

6.000 TL

6+2 Ev Taşıma

5.500 TL

7.000 TL

eşya ambalajlama

Evden Eve Nakliyat Eşya Toplama

Evden eve nakliyat eşya toplama işlemi eşyalarınızın daha düzenli bir şekilde taşınabilmesi için yapılması gereken bir işlemdir. Eşyalar taşınırken mutlaka çekmecelerin sarılması ve gerekli kolileme işlemlerinin yapılması gerekir. Hacim hesaplama ile eşyalarınızın miktarına uygun ambalaj malzemesi seçilerek tamamlanır.

Bu süreçte en çok dikkat ettiğimiz konu eşyaların zarar görmemiştir. Eşyaların hem hızlı hem pratik hem de deforme olmadan taşınabilmesi için toplama işlemleri konusunda deneyimli personellerimiz ile sizlere destek veriyoruz.

1980
Metre Streç Film
354
Metre Havalı Naylon
3425 +
Paketleme İşlemi

İyi Bir Eşya Ambalajlama ile Sorunsuz Taşının

İyi bir eşya ambalajlama ile sorunsuz taşının ve eşyalarınızda herhangi bir deformasyon olmadan yeni mekanınıza yerleşin. Sorunsuz bir taşınma işleminde paketleme en çok dikkat etmeniz gereken unsurlar arasında yer alır. Bu nedenle taşınma işlemleri gerçekleştirilme den önce profesyonel bir şekilde hizmet almaya özen göstermelisiniz.

Beklentilerinizin karşılanmasında ve profesyonel bir şekilde bir yerden bir yere taşınmasında paketleme her türlü sorunu kolaylıkla çözmektedir. Asansörlü nakliyat hizmetlerinde de mutlaka paketleme işlemleri yapılmaktadır.

eşya ambalajlama

Ankara Eşya Paketleme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Ankara eşya paketleme hizmeti bizimle iletişime geçtiğiniz an hacim hesaplama ile malzemeler hazırlanır. Hangi eşya için hangi ambalaj malzemesi gerekli ise hepsi belirlenir. Daha sonra firmamız tarafından gönderilen personellerimiz özenli biçimde sökülecek olan eşyaların demontajını yaparak paketleme aşamasına geçer.

Firmamız tarafından paketleme ambalajları her işlemde sıfır olarak kullanılmaktadır. Bu durumda eşyalarınız daha korunaklı biçimde özenle paketlenmektedir. Böylece daima garantili taşımacılık işlemi gerçekleşmektedir.

Profesyonel nakliyat firmaları arasında daima 1. Sırada olan ve rağbet gören firmamız sizler için tüm detayları düşünmektedir. Tüm eşyalar göz önünde bulundurulup ihtiyaçlarına göre birçok çeşit ambalaj malzemesi kullanılmaktadır.

Özellikle şehirler arası nakliye ve depolama hizmetinde bu duruma dikkat edilmelidir. Streç film, havalı naylon, koli, bant, ip gibi birçok temel ambalajlama malzemesi sayabiliriz.

Eşya ambalajlama hizmetlerimizde birkaç çeşit paketleme hizmeti bulunmaktadır. Eğer evinizde ki ufak tefek, giysi gibi eşyalarınızı da firmamızın paketlemesini isterseniz kolilerin tedariği firmamız tarafından sağlanır.

Eşya ambalajlama hizmetimiz ile eşyalarınız oldukça korunaklı ve güvenli biçimde personellerimiz tarafından profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle nakliyat ve eşya depolama hizmeti öncesi paketlemesi eşyanın hasar ve sarsıntıya karşı korunaklı oluşunu düzenler.

Ankara Eşya Paketleme Adresimiz

Ankara Eşya Paketleme Hizmet Yorumlarımız

Firmamızın verdiği nakliyat işlemlerinde eşya paketleme hizmeti almış olan müşterilerimizden bazılarının firmamız hakkındaki görüşleri.

Uygun nakliyat

Piyanomun taşınmasında en takıldığım nokta paketleme işlemi idi. Lakin firma bu hususta beni son derece rahatlattı. Özenli bir ambalajlama oldu.

5/5

Cihan Topdelen

Uygun nakliyat

Evimde bulunan birçok antika eşyamın taşınırken hasar görmemesi için oldukça dikkatli ambalajlama yaptılar.

5/5

Nurseli Cangezer

Uygun nakliye

Ev eşyalarımın taşınması esnasında eşyaların tamamını korunaklı biçimde paketleyerek taşınmasını sağladılar. Firmaya teşekkür ederiz.

5/5

Ahmet Süreç

Ucuz nakliye

Depoya taşınacak ofis eşyalarımızın paketlenmesini firma gerçekleştirdi. Hiçbir sorun yaşamadım.

5/5

Zehra Akalın

Ankara Eşya Paketleme Çalışma Fotoğraflarımız

Ucuz nakliye
Ucuz nakliye
Uygun nakliye
Uygun nakliye
uygun nakliyat
Ucuz nakliyat
Ucuz taşımacılık
Ankara Eşya Paketleme İşlemlerinde Neden..
Deha Nakliyat Firması

Her türlü nakliyat işinde profesyonel bir şekilde hizmet sunan ve kaliteye büyük bir önem veren firmamız sizlere sunduğu bu hizmetlerde yüksek bir avantaja sahiptir.

Beklentilerinizin karşılanması konusunda firmamızdan en iyi şekilde hizmet alabilir ve bu süreçte gereken eşya paketleme desteğini firmamızdan alabilirsiniz.

Adres:

Turgut Özal Mahallesi, 2119. Cadde, No: 2014/1A, 06370, Yenimahalle/Ankara

Email:

dehakucuknakliyat@gmail.com 0312 319 65 65

Açık Saatler:

Hafta içi 07:00 - 21:00
Cmt - Paz 09:00 - 19:00