Ankara Kurumsal Taşımacılık

Ankara kurumsal taşımacılık hizmetimiz kapsamında siz değerli müşterilerimizin kurumsal nakliyat işleminin her aşamasını planlı şekilde yürütmekteyiz. Deha nakliyat firmamızın kurumsal nakliye çözümleri ile sizlerde talep ettiğiniz hizmeti kolayca edinebilirsiniz.

Ankara Kurumsal Taşımacılık Öncesi

Ücretsiz Ekspertiz

Kurumsa taşımacılık öncesi ekspertiz yaparak taşınacak eşya veya ürünlerin tespitini yapmaktayız. Bu sayede her datayım planlamasını çıkartarak sizlere bilgi ve fiyatlandırma sunuyoruz.

Nakliye Aşaması

Kurumsal taşınmanız sırasında ekspertiz planlamasına uygun şekilde eşyalarınız taşınmaya hazır hale getirilir. Yeni adresinize taşınan eşyalarınızın kurulum ve dizayn işlemleri personelimiz tarafından yapılır.

%100 Memnuniyet

Kurumsal taşımacılıkta bizleri tercih eden müşterilerin tamamı aldıkları hizmetten memnun. Bu alanda teknolojiyi en aktif kullanan bir firma olarak sizlerin almış olduğunuz hizmet sonucunda mutlu olmanızı sağlıyoruz.

Ankara Kurumsal Taşımacılık Çalışmamız

Ankara kurumsal taşımacılık hizmeti nakliyat firmalarının taşınma sözleşmesi kapsamında hizmet vermesidir. Her türlü kurumsal detaya dikkat eden firmamız beklentilerin karşılanmasına büyük bir özen gösterir. Yüksek standartlarda hizmetler sunarak sizlere beklentilerin ötesinde bir hizmet verilmesi kurumsal taşımacılık sektörünün en önemli özellikleri arasındadır. Kurumsal taşımacılık araçlarının temiz ve yüksek model olması, deneyimli çalışanlar olması ve daha birçok unsur kurumsal nakliyat firmasında olması gereken özellikler arasında yer alır.

Ankara kurumsal taşımacılık hizmetleri konusunda beklentilerin karşılanmasına büyük bir özen gösterilmektedir. Her türden taşıma hizmetinde profesyonel olarak hizmet veren firmamız taşınma konusunda en iyi standartları sizlere sunmaktadır. Kaliteli ve hızlı bir şekilde verdiğimiz nakliyat hizmetinde her türden hizmetin detaylı olmasına özen gösteriyoruz.

Ankara Şehir İçi Kurumsal Taşımacılık

Ankara şehir içi kurumsal taşımacılık alanında Deha nakliyat olarak, kurumsal taşıma öncesi ve sonrası destekler sunuyoruz. Bunları sıralayacak olursak şu şekildedir.

Kurumsal taşımacılık öncesi;

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Nakliyat sözleşmesi
 • Sigorta ile taşıma güvencesi (Bu konuda daha fazla detay için sigortalı taşımacılık sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.)

Kurumsal taşımacılık sonrası;

 • Taşınma sonrası 7/24 saat iletişim
 • Ortaya çıkan hataları kesintisiz tamamlamak
 • Garanti imkanı (Bu alanda sunulan imkanlar hakkında daha fazla detay için garantili taşımacılık sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.)

Ankara şehir içi kurumsal nakliye gibi her bir detayı hesaplanarak yapılması gereken hizmetlerde kurumsal nakliye çözümlerimiz hayat kurtarır. Şehir içi kurumsal nakliyat işlemlerinizde en iyi Ankara kurumsal nakliye firmaları arasında yer alan şirketimizle çalışmanız sizlerin profesyonel hizmet almasını sağlayacaktır.

Kurumsal taşımacılık

Kurumsal taşımacılığın merkez nakliye firmasıyız.

Mücevher değerinde kurumsal hizmet sunuyoruz.

Kurumsal taşımacılık

Ankara Şehirlerarası Kurumsal Taşımacılık

Ankara şehirlerarası kurumsal taşımacılık hizmetimizle sizleri dilediğiniz şehre kurumsal şekilde taşımaktayız. Ankara kurumsal nakliyat alanında adını duyurmuş olan firmamızla yapacağınız kurumsal nakliye işlemleriniz profesyonel şekilde gerçekleşir.

Kurumsal taşımacılık Ankara bölgesinde birçok alanda uygulanır. Bunları sıralayacak olursak şu şekildedir.

 • Kurumsal ofis taşıma (Daha detaylı bilgi için ofis taşıma sayfamızdaki detaylara göz atmanızı öneririz.)
 • Kurumsal büro taşıma (Bu alanda başarılarımızı görmek için büro taşıma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.)
 • Kurumsal ev eşyası taşıma
 • Kurumsal kamu kurum taşıma

Deha nakliyat şirketimiz yukarıda belirtmiş olduğumuz her alanda hizmet sunmaktadır. Kendimize özgü çalışma prensiplerimizle kurumsal taşımacılığı kolay ve güvenli şekilde sizlere sunmaktayız.

Ankara şehirlerarası kurumsal nakliyat firması arayışınızda en doğru tercih olacağımıza eminiz. Yük ve eşyalarınızı talep ettiğiniz üzere taşırız. Bunu yaparken de sizlere sigorta (Sigortalı taşımacılık detaylarını inceleyin) imkanı sunmaktayız.

Ankara Kurumsal Taşımacılık Fiyatları

Ankara kurumsal taşımacılık fiyatları, kurumsal nakliyenin detayına göre belirlenir. Örneğin taşınacak eşya veya yükün cinsi, hacmi, ağırlığı, gideceği mesafe, çalışacak personel ve paketleme ekipmanları gibi konulara bakılarak fiyat oluşturulur.

Kurumsal nakliye fiyatları belirlerken her zaman fiyattan ziyade güvenli taşımacılığı ön planda tutacak şekilde hareket etmekteyiz. Kurumsal nakliyat ücretleri uygun olsun derken daha büyük bütçelerde hasarlarla karşılaşabilirsiniz.

Kurumsal nakliye fiyatları için en doğru sonuç almanızı sağlayacak ana etken çalışacağınız firmaların ekspertiz raporu olacaktır. Bu sayede yapılacak hizmet hakkında bilgi sahibi olmuş olursunuz. Ayrıca net olarak ödenecek tutarı da öğrenmiş olarak hareket edebilirsiniz.

Ankara Kurumsal Taşımacılık Fiyatları

Şehir İçi Kurumsal Taşımacılık Fiyatları

Şehirlerarası Kurumsal Taşımacılık Fiyatları

1+1 Kurumsal

3.000 TL

6.000 TL

2+1 Kurumsal

4.500 TL

9.000 TL

3+1 Kurumsal

6.500 TL

13.000 TL

4+1 Kurumsal

8.000 TL

16.000 TL

5+1 Kurumsal

10.000 TL

20.000 TL

6+2 Kurumsal

15.000 TL

27.000 TL

Şehir içi kurumsal taşımacılık

Ankara Kurumsal Taşımacılık Göstergemiz

1980
Kuruluş Tarihi
Nakliye Aracı
30 +
Çalışan Personel

Ankara Kurumsal Nakliye Firmaları

Ankara kurumsal nakliye firmaları ile çalışmak eşyalarınızın güvende olması için son derece önemlidir. Eğer iş yerinizin ya da evinizin taşınması gerekiyor ise bu alanda sizlere kurumsal olarak hizmet veren firmaları tercih edebilirsiniz. Beklentilere yanıt veren bir firma olarak sizlere kurumsal bir firmanın tüm gerekliliklerini en iyi şekilde sunmaktayız. Bu hizmetler sırasında dikkat edilen konular arasında şunlar yer alıyor:

 • Eşyalar güvenle taşınır.
 • Gereken durumlarda asansörlü nakliyattan yararlanılır.
 • Sigortalı nakliyat hizmeti verilir.
 • Taşınma sözleşmesine uygun bir şekilde hareket edilir. (Detay için nakliyat sözleşmesi sayfasına göz atın.)

Bu ve bunlar gibi birçok unsur taşınma esnasında dikkat edilen detaylar arasında yer almaktadır. Kurumsal taşımacılık hizmeti kapsamında müşterilerimiz her türlü yasal çerçevede eşyalarını taşıtma imkanı bulabilmektedir. Firmamız aradığınız tüm taşıma işlemlerinde yüksek standartlarda hizmet verir. Bu süreçte sizlere sunduğumuz hizmetlerde kaliteye her zaman büyük bir önem vererek eşyalarınızın sorunsuz taşınmasında en iyi desteği sunmaya çalışırız.

Bizlerle iletişime geçtiğinizde müşteri memnuniyetimizin ne kadar yüksek olduğunu da görebilirsiniz. Son derece güçlü referanslar eşliğinde verdiğimiz nakliyat hizmetlerinde kurumsal nakliyat oldukça önem verdiğimiz detaylar arasında bulunur. Bizlerden hizmet alarak eşyalarınızı garantili bir şekilde nakledebilir ve istediğiniz mekana kısa sürede taşınabilirsiniz.

Ankara Kurumsal Nakliyat

Kurumsal taşıma firmaları arasında öncü bir firma olarak her türden taşınma işleminin gerçekleştirilmesine dikkat ediyoruz. Eşyaların güvende olması en çok dikkat ettiğimiz konular arasında yer alıyor. Bizlerle iletişime geçerek en iyi standartlarda taşıma desteği alabilirsiniz.

Beklentilerinizin karşılanabilmesi için sizlere en iyi araçlarla ve taşıma personelleri ile hizmet sunuyoruz. Kurumsal nakliyat hizmeti kapsamında hem kişisel binalar hem de kamu binaları istenilen standartlarda taşınmaktadır.

Kurumsal evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız taşınma konusunda son derece titiz çalışır. Kapalı kasa araçlar, ev taşıma sigortası, deneyimli personeller ve profesyonel idari kadro ile tam anlamı ile kurumsal bir nakliyat hizmeti sunarız. Bizlerle iletişime geçerek kaliteli bir evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Deha nakliyat hangi tarihte nerede kurulmuştur? Sahibi ve yöneticileri kimdir? Adres ve iletişim numaraları nelerdir sorularına cevap bulabileceğiniz sayfalarımızı ziyaret edin.

Kurumsal nakliyat
Kurumsal nakliye

Ankara Kurumsal Nakliye Hizmeti

Ankara kurumsal nakliye ile ister ev eşyası taşıma isterseniz de parça eşya taşıma ihtiyaçlarınızda Deha nakliyat sizlere kurumsal nakliyat hizmeti sunar. Ücretsiz destek avantajlarımızla taşıma öncesi yapmış olduğumuz planlar dahilinde süreci başarılı şekilde yönetmekteyiz.

Ankara kurumsal nakliyat çözümlerimiz sayesinde kusursuz bir kurumsal nakliye süreci içerisinde eşyalarınız taşınır. Böylece sorun yaşamadan bir nakliye işlemi almış olursunuz. Deha nakliyat farkıyla kurumsal nakliye çözümleri sizler içinde en iyi tercih olacaktır. Ayrıcalıklı ve profesyonel taşıma yöntemlerimiz sayesinde ister şehir içi ister şehirler arası taşımacılık işlemleriniz firmamız tarafından 7/24 saat hizmet anlayışıyla gerçekleştirilir.

Ankara Kurumsal Taşımacılık Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Kurumsal taşımacılık adından anlaşılacağı üzere profesyonel hizmet sunma anlamına gelir. Kurumsal taşımacılık hizmeti içerisinde tüm taşımacılık alanları dahil edilmektedir. Örnek verecek olursak eğer;

Gibi işlemlerde kurumsal nakliyat hizmetleri içerisinde yapılmaktadır.

Firmamız bünyesinde görev alan tüm çalışanlarımız kendi sigortalı çalışanlardan oluşmaktadır. Bu konuda daha fazla detay için nakliyat elemanı linki ziyaret edebilirsiniz.

Ekspertiz raporu dahilinde belirlenen paketleme planlamasına uygun şekilde eşyalarınız paketlenir. Hangi malzeme hangi cins paketleme malzemeleriyle paketlenir diye merak ediyorsanız eşya paketleme sayfamız sizlere yardımcı olacaktır.

2001 tarihinden bugüne binlerce kişisel taşıma ve yüzlerce kamu kurum taşıması gerçekleştirdik. Taşıdığımız kamu kurumlar hangileridir ve detayları nelerdir sorularınıza aşağıda yer alan sayfalarımızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde nakliye işlerinde ihtiyaç duyulan her boyut araç mevcuttur. Hangi boy araç hangi işlerde kullanılması gerekir öğrenmek için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Deha nakliyat; nakliyat, taşımacılık ve evden eve nakliye sektöründe 2001 tarihinden günümüze kurumsal nakliyat çözümleri sunan bir firmadır. Bu konuda net düşüncelerimiz için nakliyat nedir sayfamıza bakmanızı öneririz.

Ankara Kurumsal Taşıma Adresimiz

Ankara Kurumsal Taşımacılık Yorumlarımız

Deha nakliyat farkını yaşamış müşterilerimizin almış oldukları kurumsal taşımacılık hizmeti hakkında düşünceleri.

Kurumsal taşımacılık

Kurum şubemizin taşınması için destek aldık ve memnun kaldık. Mükemmel bir iş çıkartılar gerçekten teşekkürler.

5/5

Ergin Belgit

Kurumsal taşımacılık

Kurumsal nakliye hizmeti sundular. Firma bu konuda kendini geliştirmiş. Gerekli ekip ve donanıma sahip.

5/5

Kevser Demir

Kurumsal nakliyat

Kurumsal taşımacılık firması ararken internet üzerinden tanışma ve akabinde çalışma imkanımız oldu. Verdikleri üst düzey hizmet için teşekkürler.

5/5

İlayda Sarı

Kurumsal nakliye

Kurumsal nakliyat firması arıyorsanız kesinlikle çalışmanızı tavsiye ederim. Memnun kalacaksınız.

5/5

Oğuzhan Tuğlalı

Ankara Kurumsal Taşımacılık Çalışma Fotoğraflarımız

Kurumsal Taşımacılık
Kurumsal Taşımacılık
Kurumsal Taşımacılık
Kurumsal nakliyat
Kurumsal nakliyat
Kurumsal nakliye
Kurumsal taşımacılık
Ankara Kurumsal Taşımacılık Hizmetinde Neden..
Deha Kurumsal Taşımacılık

Deha Nakliyat şirketimiz sizlere her daim kaliteli hizmet sunma yönünde kendi geliştirmektedir. Günümüz teknolojisini firma alt yapısıyla buluşturan nadir firmalar arasında yer almaktayız. Bu sayede kurumsal taşımacılık faaliyetlerimizi A kalite olarak tamamlamaktayız.

Ankara kurumsal taşımacılık, kurumsal nakliyat, kurumsal nakliye ve kamu kurumu taşıma ihtiyaçlarınızda sizlere en üst seviyede çözümler sunmaktayız. Bu konuda lider ve en firmalar arasında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu konuda daha fazla detay için evden eve nakliyat tavsiye sayfamıza bakınız.

Adres:

Turgut Özal Mahallesi, 2119. Cadde, No: 2014/1A, 06370, Yenimahalle/Ankara

Email:

dehakucuknakliyat@gmail.com 0312 319 65 65

Açık Saatler:

Hafta içi 07:00 - 21:00
Cmt - Paz 09:00 - 19:00